Запрошуємо до співпраці


 

      МК «РІАЛ» є молодим, стабільним м`ясокомбінатом що розвивається, який завоював вагому частку ринку в Харківській та сусідніх областях України. Завдяки старанням наших фахівців асортиментний ряд нашої продукції постійно зростає, радуючи споживача своїми відмінними смаковими якостями. М`ясокомбінат виготовляє понад 300 видів ковбасної та м`ясної продукції:

- сосиски і сардельки;

- варені, напівкопчені, сирокопчені ковбаси;

- шинки, рулети і паштети;

- копчення (балики, ребра, окости і ін.).

     Крім цього, ми займаємося оптовим продажем свинини в напівтушах, і оптовою торгівлею свинячими субпродуктами.

     Всі вироби мають високу якість, розробляються і виготовляються відповідно до системи управління якості і відповідають вимогам міжнародного стандарту ISO 22000: 2005!

     МК «РІАЛ» запрошує до співпраці по реалізації м`яса і м`ясної продукції торговельні організації та мережі, свиновідгодівельні комплекси та господарства, м`ясокомбінати, оптові магазини і компанії, всіх, хто прагне до успішного бізнесу на українському ринку м`ясопродуктів. У нас вигідні умови співпраці, гнучка система ціноутворення, висока якість продукції.

     Якщо Ви виявили бажання приєднатися до нас, тоді відправте комерційну пропозицію на нашу електронну адресу info@mkrial.com.ua. У пропозиції слід максимально повно вказати Ваші контактні дані: телефон, факс, електронну пошту. Якщо Ваша пропозиція нас зацікавить, представник компанії зв`яжеться з Вами.

ЗВ`ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!

і ми Вам надамо:
 
- вигідні умови;
 
- вигідне поєднання ціни та якості;
 
- широкий асортимент продукції, що випускається;
 
- натуральний і екологічно чистий продукт;
 
- високу та стабільну якість.