Про компанію


 

М`ясокомбінат "РІАЛ" - виробник ковбасних виробів

М`ясокомбінат "РІАЛ" - це найкращий виробник ковбасних виробів і м`ясних делікатесів в Харкові, Харківській та суміжних областях. Компанія здійснює виробництво ковбас, ковбасних виробів, м`ясних делікатесів і поставки продукції по Харківській області та Україні.

Ковбасні вироби і м`ясні делікатеси компанії можна придбати в мережі фірмових магазинів, які завжди радують високим рівнем обслуговування, доступними цінами, регулярними акціями та знижками. Своєчасні поставки виробів від виробника в широку дистриб`юторську мережу по Україні є свідченням турботи про споживачів та врахування їх потреб.

Сертифікована ковбасна продукція

З метою задовольнити найвибагливіші запити споживачів підприємство виробляє широкий асортимент м`ясної продукції, який включає в себе такі ковбасні і м`ясні вироби як:

  • варені, напівкопчені, сирокопчені та сиров`ялені ковбаси;
  • шинки, рулети і паштети;
  • сосиски і сардельки;
  • копчення, балики, ребра, окости;
  • ковбасні вироби в спеціальній упаковці "Атмосфера".

Всього компанія виробляє більше 300 найменувань м`ясної продукції високої якості, з якою можна ознайомитися в розділі "Продукція".

 

Громадські заходи

Компанія постійно бере участь у виставках, дегустаціях, громадських заходах, проводить акції у фірмових магазинах і торгових точках партнерів. Ці та багато інших кроків спрямовані на те, щоб споживачі могли купувати свіжу і якісну м`ясну продукцію за доступними цінами.

М`ясна продукція компанії "РІАЛ" має вишуканий, насичений смак і приємний аромат, які оживлять Ваші найкращі спогади і подарують справжнє свято. Вища якість наших виробів забезпечується найсучаснішими технологіями виробництва і висококласними фахівцями.

 

Фінансова звітність