М`ясокомбінат «РІАЛ» - виробник м`ясних виробів


     М`ясокомбінат "РІАЛ" заснований в 2008 році. Підприємство знаходиться в одному з наймальовничіших, екологічно чистих куточків Слобожанщини - Нововодолазькому районі Харківської області.
 
     Основним напрямком діяльності комбінату є виробництво м`яса і м`ясних виробів виключно з натурального українського сировини, оптова торгівля свининою в напівтушах і субпродуктами. Худоба, який закуповується в кращих тваринницьких господарствах України, проходить всі стадії державного ветеринарного контролю. Продукція, що випускається знаходиться під контролем ветеринарного лікаря підприємства і атестованих лабораторій.
 
     Довгострокова робота на м`ясному ринку України дозволила м`ясокомбінату "РІАЛ" завоювати стійку репутацію надійного виробника, який дбає про якість і здоров`я споживача.
 
     Широкий асортимент першокласної продукції, низькі ціни, гнучкі умови оплати і високий сервіс - такі якості компанії знають наші бізнес-партнери.
 
     Починаючи з 2010 по 2013 рік, проводилася поетапна реконструкція м`ясокомбінату, спрямована на збільшення виробничих потужностей і розширення асортименту продукції, що випускається.
 
      У жовтні 2013 року було побудовано і відкрито цех з виробництва м`ясних виробів. Це сосиски, сардельки; варені, кров`яні, копчені, напівкопчені ковбаси, а також різноманітні напівфабрикати, сальтисон та інші делікатеси.
 
     Головними перевагами роботи м`ясокомбінату є висока якість, неповторний смак продукції і натуральна сировина. 
 
     У нашому виробництві використовується тільки високотехнологічне обладнання відомих торгових європейських марок. 
       
     Колектив підприємства - одна зі складових нашого успіху. Поєднання досвіду і молодості, енергії і професіоналізму, а також величезне бажання відкривати нові горизонти в своїй області, дозволяє нам з упевненістю дивитися в завтрашній день.
 
     Продукція м`ясокомбінату "РІАЛ" вже завоювала любов населення Харківської та сусідніх областей.

Приєднуйтесь до нас і станьте частиною команди професіоналів!

Час обирати найкраще - час вибирати "РІАЛ"!