Свиняча грудинка

26.12.2015
Як вибрати грудинку? На що звернути увагу при покупці свинячої грудинки? ...
Цими питаннями задаються багато покупців м`ясної продукції. Ми спробуємо коротко відповісти на деякі з них.

У продажу зустрічається свиняча грудинка двох видів: копчено-варена і варено-копчена. На цей нюанс все-таки слід звертати свою увагу, бо ця, так би мовити, гра слів робить істотний вплив на користь делікатесу. Фактично в продукті, який спочатку закоптили, а потім зварили набагато менше канцерогенів. Відомо, що практично всі канцерогени, які утворюються в процесі копчення, при варінні переходять у бульйон.

Грудинку можна купити як на вагу, так і у вакуумній упаковці. При покупці грудинки в упаковці, радимо звернути вашу увагу на відсутність повітря всередині упаковки. Також у продажу є більш дешевий варіант грудинки - грудинка на кістці, яку використовують для приготування наваристих перших страв. 

На що слід звернути увагу при покупці свинячої грудинки. М`ясний прошарок повинен мати однорідний, ніжно-рожевий колір, шпик - білосніжний, допускається легкий рожевий відтінок. На зрізі товщина шпику повинна бути до 2,5 сантиметрів. Свиняча грудинка може бути як зі шкіркою, так і без неї. При покупці грудинки зі шкіркою, головне, щоб на ній не було плям і щетини. Поверхня не повинна бути вологою і липкою, розлучення і потемніння - це вірні ознаки псування. Якщо жировий прошарок розшаровується, то однозначно, це свідчить про те, що грудинку накачали розсолом. Пожовклий жир говорить про те, що для виготовлення грудинки використовувалася несвіжа свинина. Запах копчення не повинен бути надто насиченим. 

Склад натуральної свинячої грудинки повинен бути максимально простим: свинина, сіль, цукор і спеції. Саме такого правила дотримуються наші фахівці при виробництві даного делікатесу. Рекомендуємо спробувати нашу грудинку «Банкетну» і грудинку свинячу, щоб самим в цьому переконатися!


Переглядів: 76

Залишити коментар