Сніданок школяра.

30.08.2016

     Багато мам щоранку ламають собі голову над тим, що ще приготувати для свого улюбленого школяра на сніданок. Як ми знаємо, сніданок - це найголовніша їжа за весь день. І необхідно, щоб дитина перед заняттями розумовою працею добре зарядилась енергією.

     Побалуйте свого улюбленого синочка чи доньку новинкою, яку розробили фахівці МК «РІАЛ» - натуральні сардельки «З сиром». Це сардельки з натурального, якісного, екологічно чистого м`яса (тільки українських виробників - кращих тваринницьких господарств України), з шматочками сиру, який при варінні сардельок плавиться і, коли ви ріжете готову сардельку, випливає, викликаючи інтерес у дитини. А незабутній смак, який створюється від поєднання сардельок і сиру не залишить байдужим жодного школяра. Відтепер проблема сніданку буде вирішена. Адже, як відомо, багато дітей не люблять снідати. А це вкрай необхідно для плідних занять в школі.

     Склад сардельок «З сиром» гранично простий і не містить нічого шкідливого для дітей. В натуральних домашніх сардельках «З сиром» використовується тільки два види м`яса - це свинина і куряче філе, звичайно ж, сир і спеції. Нічого зайвого. Ви без побоювання можете годувати такими домашніми і натуральними сардельками ваших дітей.

     Приєднуйтесь до наших постійних клієнтів. У нас широкий асортимент та висока якість!


Переглядів: 61

Залишити коментар