Смачний пікнік

24.04.2016

 Прийшла весна, погода радує сонцем і це означає, що наближається час масових пікніків на природі, де українці хочуть насолодитися не тільки пробудженною природою після зимової сплячки, а й чудовим шашликом з натурального м`яса. У наш час люди пред`являють дуже високі вимоги до м`яса і виробів з нього і намагаються купити для себе і своєї сім`ї найбільш якісні, натуральні продукти з гарантією безпеки для їх здоров`я.

    М`ясокомбінат «РІАЛ» вже шість років надає можливість споживачам насолодитися натуральним, практично домашнім, м`ясом екстра-класу. Шашлик з м`яса худоби, вирощеної в екологічно чистих районах України, не залишить вас байдужими.

Як відомо приготування шашлику займає тривалий час, який можна скоротити, спробувавши найніжніші домашні ковбаски, які ви можете швидко підсмажити на грилі. Процес приготування займе відносно мало часу, тільки не забудьте проколоти ковбаски з різних сторін, щоб вони не лопнули. І вже через п`ятнадцять хвилин ви будете насолоджуватися ароматними ковбасками з натурального м`яса..

         М`ясокомбінат «РІАЛ» виробляє три види ковбасок. Це «Домашня куряча», «Домашня свиняча», «Домашня теляча». До складу цих ковбас входить тільки м`ясо, заявлене в назві, сало та спеції. Ніяких сторонніх добавок, все зроблено за такими ж рецептами, як і у вашої бабусі. Ви згадаєте смак дитинства, покуштувавши наші домашні ковбаски, приготовлені на грилі або ж просто на сковороді або в духовці.

 

Вибирайте найкраще, щоб ваш настрій на пікніку був радісним і світлим!

 


Переглядів: 54

Залишити коментар