Сальтисон

16.02.2016

Справжнє свято живота пропонує споживачеві м`ясокомбінат «РІАЛ». Ми впевнені, що наші продукти сальтисон «По-домашньому» і сальтисон «Днiпровський» не залишать вас байдужими і вони стануть невід`ємною частиною вашого раціону.

І сальтисон, і зельц – це дуже смачні і неймовірно актуальні в холодну пору року страви, які незмінно привертають увагу любителів м`ясних виробів.

Вчені давно прийшли до висновку, що продукти, в яких міститься желе, більш корисні для людського здоров`я. Дані продукти мають масу позитивних властивостей, які без сумніву приносять користь людському організму. До їх складу входить:

  • Колаген. У людському організмі колаген складає 35% білка тіла і 70% білка шкіри. Саме тому зовнішній вигляд нашої шкіри так залежимо від кількості колагену в організмі.
  • Залізо. В організмі людини міститься близько п`яти грамів заліза, з яких близько 70% входять до складу крові, залишок міститься в печінці, кістковому мозку і селезінці.
  • Мукополісахариди. Даний компонент несе відповідальність за суглоби, кістки і хрящі.
  • Гліцин. Покращує обмінні процеси в мозку. Так само він сприяє поліпшенню обміну речовин і зняття похмільного синдрому.
  • Жир. Сприяє припливу життєвих сил, а також підвищенню працездатності мозку.
  • Інші амінокислоти.
Так як в складі присутні жири, білки і вітаміни, то ці продукти будуть незамінні для людей, які займаються спортом і прагнуть наростити м`язову масу.
Готують дані страви в основному зі свинячої голови і субпродуктів. Подавати на стіл їх потрібно охолодженими. Можна прикрасити частування гілочкою зелені, зубчиками часнику.

Переглядів: 62

Залишити коментар