Професія-годувати людей!

07.12.2014
Ми починаємо цикл статей, під загальною назвою "Професія-годувати людей!".
 
У цьому циклі ми хочемо розповісти вам про співробітників нашого підприємства, про людей, які щодня вкладають свою душу і вміння в створення натурального, якісного продукту, який обов`язково буде вам до смаку.
 
На м`ясокомбінаті "РІАЛ" в даний час працює понад 200 осіб. Кожен з них працює на своїй ділянці і виключно загальними зусиллями, завдяки згуртованості колективу, відповідального і професійного ставлення до справи ми досягаємо поставлених цілей.
 
У першій статті ми хотіли б розповісти про людей, які рано вранці і пізно вночі, в будь-яку погоду, сідають за кермо автомобіля, щоб доставити до вашого столу свіжу і якісну ковбаску, м`ясо, делікатеси.
 
На м`ясокомбінаті "РІАЛ" працює більше 10 професійних водіїв.
 
Одні з них-це водії-заготівельники, які кожен день проїжджають до тисячі кілометрів по різним господарствам, які займаються вирощуванням свиней і великої рогатої худоби. Крім професійного водіння автомобіля, (а при перевезенні тварин потрібні особливі навички), ці люди вміють відібрати хороших свинок, з точністю до кілограма вміють визначати їх вагу на око, що потім підтверджує зважування, ніколи не візьмуть свинок, чиє зовнішній стан може свідчити про наявність будь-яких захворювань. Саме від їхнього вміння багато в чому залежить якість майбутніх ковбас, сосисок та сардельок, які потраплять на Ваш стіл.
 
Друга категорія - водії-експедитори. Вони так само ні світ ні зоря завантажують в сучасні і спеціально обладнані холодильним обладнанням автомобілі продукцію м`ясокомбінату "РІАЛ" і кожен день відправляються в шлях, щоб уже до сніданку на вашому столі з`явилася смачна ковбаса, сосиски, м`ясний рулет.
 
Третя категорія - водії тракторів і автокарів, які працюють на території підприємства, розвантажують за допомогою своїх машин сировину і завантажують готову продукцію.
 
У нашому колективі водії користуються заслуженою повагою і шаною, бо своїм умінням і професіоналізмом вони не раз довели, що є одним з найважливіших ланок міцної і непорушного ланцюга під назвою м`ясокомбінат "РІАЛ"

Переглядів: 62

Залишити коментар