М`ясні туші і напівтуші для малого бізнесу.

15.09.2016

     Купувати м`ясну тушу цілком набагато вигідніше, ніж м`ясо по кілограмам. І це зрозуміло. По-перше, ви отримуєте найсвіжіше м`ясо прямо з бійні. По-друге, отримуєте його цілком і самі бачите, де яка його частина і можете розподіляти, що куди можна використовувати: що пустити на відбивну, що на гуляш, що на фарш, що на бульйон. І, нарешті, так просто вигідніше! Особливо, якщо ваш бізнес це кафе або ресторан.

     МК «РІАЛ» пропонує вам купувати м`ясні туші і напівтуші для вашого малого бізнесу. Це відмінний варіант для підприємців, що займаються сферою громадського харчування, і магазинів, які торгують м`ясною продукцією. Купувати тушу цілком або її половину вигідно. Ваші співробітники самі обробляють її і ви отримуєте м`ясо в асортименті, яке вам принесе прибуток. Купувати туші або напівтуші дуже зручно підприємцям, які купують м`ясо оптом для подальшої його реалізації.
    Придбати свіжі якісні туші або напівтуші можна як безпосередньо на місці нашого виробництва в с.Новоселівка Нововодолазького району Харківської області, так і замовити доставку в ваш магазин за домовленістю.
 
     МК РІАЛ - якість гарантована!
 

Переглядів: 52

Залишити коментар